Sansoku.com Telefonumdan Her Hafta 7,5 TL Kesilmesi!

Şükran B. |

W jetta çekilişi için bir kere gelen mesaja evet demek gafletinde bulundum. Haziran ayından bu yana her hafta cep telefonumdan "7,5 TL mobil ödemeniz gerçekleşmiştir" diye mesaj geliyor ve artı bir çekiliş hakkı kazandınız yazıyor. Lütfen bu işe bir son verilsin ya da bu " Sansoku.com'u" şikayet etmem gereken her yere şikayet edeceğim.

Etiketler :

Kampanya - Bonus - Hediye

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  12:33

  Sayın Müşterimiz.
  Sitemize kayıt olurken size gelen SMS'de de, sitemizde ki iletişim sayfamızda da belirtildiği gibi müşteri hizmetleri numaramız 0 312 431 80 80'dir. Aynı zamanda müşteri hizmetlerimile info@sansoku.com adresinden e-posta ile iletişime geçmeniz mümkündür. Kesinlikle her zaman müşterilerimizin şikayetleri için bize ulaşması durumunda çözüm odaklı bir politika izlemekteyiz. Bu kapsamda bundan sonra meydana gelecek memnuniyetsizliklerinizle alakalı çözümü başka yerlere şikayet ederek değil, doğrudan bizimle iletişime geçerek ararsanız, memnuniyetiniz daha kısa sürede sağlanacaktır.
  Dilerseniz belirtilen müşteri hizmetleri numarasını kendiniz arayabilir, dilerseniz de info@sansoku.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Probleminizin çözümü mutlaka sağlanacaktır.
  Teşekkür ederiz.
  Şans Oku ekibi.