Sansoku.com Habersiz Üyelik Yapmış!

İsmail K. |

Bana ait bir telefondan 27 Ağustos 17:56 ve 15 Ağustos 10:48'de hiç onaylamadığım bir firma Sansoku.com tarafından hattımdan iki kez 7.5 TL kesilmiştir. Beni bu kesintilere dahil hiçbir mesaj yada çağrı ile haberdar etmemiş olup herhangi bir üyelik talebim bulunmamaktadır. Ben bu kesintilerin tarafıma tekrar yüklenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Komisyon ve Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  16:04

  Sayın Müşterimiz.
  Sitemize kayıt olurken size gelen SMS'de de, sitemizde ki iletişim sayfamızda da belirtildiği gibi müşteri hizmetleri numaramız 0 312 431 80 80'dir. Aynı zamanda müşteri hizmetlerimile info@sansoku.com adresinden e-posta ile iletişime geçmeniz mümkündür. Kesinlikle her zaman müşterilerimizin şikayetleri için bize ulaşması durumunda çözüm odaklı bir politika izlemekteyiz. Bu kapsamda bundan sonra meydana gelecek memnuniyetsizliklerinizle alakalı çözümü başka yerlere şikayet ederek değil, doğrudan bizimle iletişime geçerek ararsanız, memnuniyetiniz daha kısa sürede sağlanacaktır.
  Dilerseniz belirtilen müşteri hizmetleri numarasını kendiniz arayabilir, dilerseniz de info@sansoku.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Probleminizin çözümü mutlaka sağlanacaktır.
  Teşekkür ederiz.
  Şans Oku ekibi.