19 Mart 2013

Sanset Gıda Tadelle Çikolata Görünümlü Cisim!

17 Ocak tarihinde ekteki Tadelle ambalajının içerisinden ne olduğuna anlam veremediğim çikolata görünümlü bir cisim çıktı. (Lütfen fotoğrafa bakın. ) Şikâyetimi firmaya ilettim. Firma şikâyetime karşılık numuneyi benden alarak geri dönüş yapılacağı söyledi.

1 ay kadar sonra dönüş alamadığım için bir cevap beklediğimi şikâyet formu ile kendilerine ilettim üzerinden 2 ay geçmesine rağmen halen bir geri dönüş alamadım. Firmadan mantıklı bir açıklama gelene kadarda Sanset gıdanın hiçbir ürününü yemeyeceğim çünkü benim için firmanın gözünde bu durum rutin ve kabullenilmiş bir olay olduğu anlamına geliyor.

Serkan 1.011 Okunma

Cevaplar

  • Serkan13 Haziran 2013

    Şikayet metninde belirttiğim gibi numuneyi Sanset firmasında çalıştığını söyleyen bir personelinize teslim ettim. Şikayet zamanı 17 Ocak 2013 cevap zamanınız 29 Mayıs 2013 (4 ay kadar geçmiş). Bu süre zarfında kendi içinizde iletişimi sağlamak benim görevim değil . Zamanında ulaşmadığını söyleseydiniz bende benimle irtibata geçen kişinin adını ve cep telefonunu hatırlardım. Lütfen konuyla ilgili araştırmanızı yapın. Ben numuneyi personelinize teslim ettim. ISO 22000 kalite standartları gereği ben bir müşteri olarak cevabınızı "acil" olarak (mümkünse bu yıl içinde) bekliyorum.

  • Tadelle Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Tüketicimizle iletişime geçilmiştir fakat elindeki numuneyi alamadığımız için gerekli incelemeleri gerçekleştirememiş ve dolayısıyla geri dönüşü kendisine sağlayamamış bulunmaktayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön