Şanlıurfa Piazza Media Markt'ta Müşteri Memnuniyetsizliği!

Serhat Anıl A. |

Değerli Media Markt yetkilileri; öncellikle Şanlıurfa'ya böylesine devasa bir teknolojik market kazandırdığınız için teşekkürler. Marketiniz iyi fakat içinde çalışan çalışanlarınız müşteriye karşı son derece saygısız ve agresif bir şekilde vatandaşa cevap veriyorlar.

Almış olduğun bir ürünü tarifini ve daha sonra da arızalı çıktığı için müşteri hizmetlerini aradığım halde müşteri hizmetlerinden bize müdürümüz burada yok diyerek vatandaşı oyalıyorlar. Bende bu şikayet ve sorunumu ancak sizlere iletiyorum. Lütfen Piazza AVM'de çalışan Media Markt çalışanları Şanlıurfalı müşterilerinizi hor görmesinler. Vatandaşa insan gibi cevap versinler. Bu sorunum giderilmesi ve çalışanlarınızın daha hassas, duyarlı davranmalarını temenni ediyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  12:01

  Sayın Atilla;

  Şikayetiniz mağaza üst yönetimine iletilmiştir. Ürünle birlikte mağazamıza davetlisiniz. Mağazamızı ziyaret ettiğinizde, ürün kontrol edilerek size yardımcı olunacaktır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 15 Şubat
  10:45

  Sayın Atilla;

  Talebiniz 1165367 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri