08 Ağustos 2014

Sanica Banyo Servis Sorunu.

Yeni taşındığımız evimizin banyosuna Sanica'dan 0 ürün jakuzi aldık.Aldığımız ürünün gelir gelmez bir tuşu hafif çatlamış ve ürünün özelliği çalışmıyordu.Şirket bizi servise yönlendirdi ve gelip yapıştırdılar,baktılar.Ertesi gün baktık sorun yine aynı özellik çalışmıyor.Tekrar geldiler,bu arada ürünün yastığı,temizleme sıvısı vs gibi şeyleri de servis eşime satmış.

Lakin gel gör ki yine yaptık diye geldiler fakat yapamamışlar.4. kez çağırdık,parça gelecek fabrikadan önümüzdeki hafta takacağım abi diyerek servis yaklaşık 3 aydır oyaladı. Sorunumuzu gidermedi ve jakuziyi aldığımızdan beri kullanamıyoruz.O ürün diye bozuk ürün satan ve laubali servis elemanlı bu markadan şikayetçiyim.

Serhan 3.494 Okunma

Cevaplar

  • Serhan11 Ağustos 2014

    Filma 0 olarak sattığı bozuk ürünün tamirine gelen servis,geri dönüş yapacağını defalarca söylerek geri dönüş yapmamış. SANICA firmasını arayıp servisiniz geri dönüş yapmadı diyerek şikayet ettikten sonra da,Firmanın kendisi geri dönüş yapacağını söyledi fakat kendisi bile geri dönüş yapmadı.Balık baştan kokuyormuş malesef.Sanica rezalet bir firma bir hafta geçti halen geri dönüş yapmadılar.Yaklaşık 3 aydır mağduruz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön