01 Haziran 2016

Sanica Banyo Patlayan Duşakabin Camı!

Oval duşakabin camı durduk yere patladı. Herhangi bir parçanın bütün kalmasından bahsetmiyorum, tuzla buz oldu. Servise gelen arkadaşa camları biriktirdiğim poşeti gösterecektim ki 'göstermene gerek yok abi, çok sık karşılaştığımız bir durum, fabrikada üretim hatası olabiliyor' dedi. Bir sonraki kapağı getirmek için beni arayacaklarını beklerken, durumu öğrenip ne zaman geleceklerini sormak için, 4-5 telefondan sonra konuşabileceğim birini buldum ve 265 TL ödemesi var T.C kimlik numaranızı verip onaylarsanız siparişi geçeceğim dedi.

Telefonda ulaşabildiğim arkadaş, cam kırılmaları kullanıcısı hatasıdır, garanti kapsamında değildir dedi ve camı darbe ile kırsam kullanıcı hatasıdır, durduk yere patlaması değildir dedim. Üstü ile görüşmek istedim ve talep ettiğiniz gibi üstüm ile konuyu görüşseniz de kurallar böyledir bir şey değişmez dedi.Üstüne iletecek ve çözüm bulacağız diye bekliyoruz

Ender 2.447 Okunma

Cevaplar

  • Ender 16 Haziran 2016

    Üst yönetime ulaştım ve patlayan camın garanti kapsamında olmadığında ısrarcılar. Camın patlaması için önceden kesinlikle darbe almış olması gerektiğini ve bu darbenin cam patlamasından 1 hafta 1 ay gibi süreler önceden olabileceğini belirtiyorlar. Daha sonra kendi kendine patlıyormuş. Üretimde hata olabileceğini belirttim ama işçiliklerinden eminler. Emin işçiliklerinin sonucu 6 ayağı olan duşakabini 3 ayak üzerine monte edip duş teknesinin eğilip su almasına ve çürümesine bir şey diyemiyorlar. Her duştan sonra su kaçağı olduğu için yerleri silmek zorunda kalıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön