Sandra Güzellik Ve Epilasyon Salonu Mersin'de Yüzümü Yaktı

Gülcan Gülcan08 Ağustos 15:06

Sandra Güzellik Merkezi'nin Mersin şubesine kayıt oldum. 3. Seansım da uzman estetisyen dedikleri çalışanları kolumu ve yüzümü iki yerinden yaktı! Kolum çok kötüydü su topladı ve yara oldu koyu leke olarak da kaldı. Yüzümdeki yakma yeri kapatıcı fondöten sürsem dahi kapanmıyor. Şubeye telefonda bunu ilettim katiyen ilgilenmediler. Şubeye bizzat kendim gittim ödemeleri kayıtta anlaştığımız gibi ödediğim halde eksik ödemeniz var deyip kendilerinin mağduriyet yaşadıklarını iptali vermeyeceklerini söylediler. ^

Kayıtta anlaştığım taksitle gitmeme rağmen sürekli eksik ödeme var deyip para almaya çalışıyorlar. Kesinlikle müşteri memnuniyeti yok sorulmuyor bile. Cihazları iyi değil! Ya bozuk oluyor ya eksik! Asla hijyen değil koruyucu örtü bile serilmiyor. Müşteri seansınız var diye beni çağırıyorlar gittiğim de ödeme yapacaksınız diyorlar seansa almıyorlar. Benim paketim kompleydi. Fiyatları piyasanın çok çok üstünde!  

Ben binbir pişmanım. Bir de ense bölgemi kısaltma yaparken uzman estetisyen dedikleri çalışanları saç diplerimi de kesti! Şu an çok kötü durumda! Hem yaktılar hem de suçlu benmişim gibi muamele yapıldı. Çok sert ve kabalar. Amaçları para almak . Cihazları da iyi değil istediğim sonucu alamadım.  elimden geldiğince insanların gitmemesi için de engel olacağım. Ben bu mağduriyeti yaşadım.

Gelişme :

4 hafta önce

Mersin sandra güzellik merkezi yüzümü yaktı! Üstüne bana suçlu muamelesi yapıldı! 52 gün önce şikayet vara yazdım geri dönüş yapacaklarını söylediler 52 gün oldu ana firma geri dönüş yapmadı bugün Mersin şubesi beni aradı oradaki kim olduğunu bilmediğim sosyal hizmet uzmanı adı altında konuşan şahıs gitmediğim seansın parasını istiyor yüzümün 2 yerinden ve kolumun yakıldığını iptali istediğimi söylediğim halde seviyesiz bir üslupla gitmediğim seansın parasını istiyorlar bu nasıl rezilliktir! Hem yüzümde kalıcı bir leke bırakıldı hem de ben suçlandım lütfen şikayetime destek olun. Daha fazla insan mağdur olmasın. Bunların laftan anlayacağı yok avukatıma şikayetimi bildirdim hukuki süreci başlatacak. Böyle bir şey olabilir mi ya hem suçlular hem de halen para koparma derdindeler! Mersin'de her yere ilan edeceğim rezilliklerini kimsenin gitmemesi için elimden geleni yapacağım! Şikayete destek olun sizinde başınıza gelebilir başka da kimse Dr... Kalıcı hasar bırakıp dalga geçmesinler!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gülcan 4 hafta önce

52 gün oldu halen geri dönüş yapılmadı. Üstüne çalışanınız seviyesiz bir üslupla ahkam kesmeye çalışıyor. Ne biçim firmasınız! Hem yüzüm yakıldı hem para istiyorsunuz! Size zorluk çıkarmadım iptali talep ettim anlamadınız. Kimi kandırıyorsunuz iptal ücreti yasal değildir! İptal verilmezse hukuki süreci başlatacağım.

Değerli Müşterimiz, Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için sizlere en kısa sürede ulaşacağız

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler