31 Ocak 2015

Sandisk 64 GB Micro SD Kartım Biçimlenmiyor

Sandisk 64 GB micro SD class 10 kart silmiyor, yazmıyor, biçimlenmiyor sadece içindekileri okuyabiliyorum ama başka bir işlem yaptırtmıyor. Sildi diye gösteriyor ama geri ileri yapınca o tüm silinenler tekrar geri gelmiş olarak gözüküyor. Üzerindeki numaralar şöyle 3505PG3CL4VY.
Bandırma/ Balıkesir'de oturmaktayım hiçbir şekilde Türkiye satıcısına ulaşılamıyor. Telefon açmıyorlar. 10 yıl garantili diye aldıydım ama 6 ay içinde bozuldu micro SD card.

Barış 2.176 Okunma

Cevaplar

  • Barış'ın Teşekkür Mesajı12 Aralık 2016

    Buraya yazdığım yazı ile ilgilenen olmadı Türkiye içinde yani... Yurtdışına kendi sitelerine İngilizce durumu anlattım resimlerini çektim. Ve birebir aynı modelini kargo ile yolladılar... Çok teşekkürler... Kaliteli marka

  • Barış23 Şubat 2015

    Ürün amerika'dan yenisi ile değiştirildi, UPS kargo ile (uluslar arası kargo numarasını da verdiler takip etmem için) sandisk'e bravo ürününe arka çıktı ve uluslararası ilgi gösterdi yeniledi 64 GB mini sd kartımı

  • Barış31 Ocak 2015

    Ürünün uluslararası internet adresinden iletişim bölümünden amerika merkez müşteri hizmetlerine ingilizce mail atıp durumumu anlattım. 1 Gün sonra mail ile geri döndüler hem de türkçe olarak, bazı kontrolleri yapmamı söylediler (yazma koruması açık kalmış olabilir diye kontrol ettirdiler bana) Sonrasında, dediğim gibi bozuk olduğundan emin olduklarında, ertesi gün ürün değişimi yapacaklarını ürünün üstündeki söylemiş olduğum kod ile ürün için 10 yıllık dünya çapında garanti altında olduğu söylediler ve bana bir kod numarası verdiler, bunu yazıcıdan büyük puntolar ile çıktısını alıp ürünümü kırıp, havalı bir posta zarfına koyup İstanbul'da bir adres vermişler oraya yollamamı söylediler ve yaptığımız konuşmaların mail çıktısını da postaya eklememi söylediler adresimi aldılar. Ellerine ulaştığında bana aynı ürünümün yenisi ile değiştireceklerini yazdılar. Dediklerini yaptım ve şu an yeni ürünümü yollamalarını bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön