16 Eylül 2013 #2014331

Sanat Halı'dan Sözde Garantili Halı Aldım!

Sanat Halı'da 350 TL'ye bir halı aldım. Aldığım yer yeni Bosna'da Engin Halı. Halı senesi dolmadan arkasından sökülmeye başladı. Aldığım mağazayı arayıp şikayetimi bildirdim. Buraya getireceksiniz firmaya yollayacağız dedi ama ben karşıda oturuyorum. Zaten aldığım zaman da söyledim bunu. Buraya aracımda yok getirme şansım yok dedim.


Karşıya gelen servislerinizle aldıramazmısınız, evim tam kartal köprüsünde. Yok efendim alamayız. Kimse yardımcı olmadı. Halı 8 aydır öyle duruyor. Sanat Halının' defalarca müşteri hizmetlerini aradım ama o telefon numaraları sadece görüntü olarak koyulmuş sayfasına. Tanıdığım herkese sizi karalıyorum. Size ödediğimiz paraları sudan tutmuyoruz.

Bahar 1.137 Okunma

Cevaplar

  • Sanat Halı Temsilcisi16 Eylül 2013

    SANAT HALI olarak ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltmek amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız. Satılan ürünlerimizle ilgili üretim hatası olduğuna inandığınız ürünümüzü mutlaka almış olduğunuz tali bayiye teslim edilmesi gereklidir. Teslim edilen ürün bayimizde ürün değerlendirme formu ile tarafımıza iletilmektedir. Evinizden şikayetçi olduğunuz ürünümüzün alınması ile ilgili bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Ürünümüz bayimize teslim edildikten sonra ürününüz Gaziantep fabrikamıza gönderilecek ve buradaki kalite kontrol uzmanlarımız tarafından hata değerlendirilecek, şikâyetiniz ile ilgili bilgi verilecektir. Sanat Halı Müşteri İlişkileri Gaziantep

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön