Sanat Halı Yıkanınca Renk Açtı.

Funda A. |

7 ay önce Sanat Halı'dan acoustic marka yolluk halı aldım ve kirlenince yıkamaya verdim. 3 parça aynı model halıdan 1 parçası yıkandıktan sonra hiçbir şey olmamışken diğer 2 parça halım yıkamadan sonra rengi açıldı. Yanlış yıkandı desek neden bütün halılarım olmadı! Yıkamamam kuru temizleme yapmam gerektiği söylendi keşke alırken bu konuda beni uyarsaydınız.

Halımı herkes beğeniyordu nereden aldınız diyorlardı tavsiye ediyordum. İş yerimdeki arkadaşlarımla durumu paylaştım. Sanat Halı'nın müşteri portföyünü bu durum etkileyecektir. En basitinden eşarp aldığımızda bile yıkamadan sonra renk atarsa değişim yapılıyor. Bu konuda gerekli özeni göstermenizi halımın değiştirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Renk Değişimi Bayi Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Funda A.
  22 Mayıs
  16:23

  Çözüm üretmek yerine klişeleşmiş cevap vermeniz çok şaşırtıcı. Gerçekten internette okuduğum gibi müşteri memnuniyetiniz sıfırın altında.çok beğenerek aldığım halı mahvoldu ve şunun cevabını beklıyorum sizden. Neden 2 halımın rengi solduda aynı model aynı renk diğer halım solmadı. belkide orjinal halı değildi defoluydu artık aklıma hepsi geliyor. Hiç kurumsal değilsiniz.Profesyonel yıkam firmasına vermediğimi nerden biliyosunuz? Gerekli mercilere şikayetimi yapacağım.

 • 22 Mayıs
  09:17

  SANAT HALI olarak ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltmek amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız.

  Acoustıc kalitesindeki ürünümüzde kullanılan ipliğimizin tuşesi, parlaklığı ipeksi bir görünüme sahiptir ve doğal malzemedir. Doğal malzemeden üretilmiş iplik olduğundan dolayı kullandığımız ham madde yıkanmamalıdır.Bunun yerine kuru temizleme yapılarak aynı temizliğini,parlaklığını ,yumuşaklığını korumaktadır.Profesyonel halı yıkama firmalarında ürünlerimizin temizlenmesini istememizin nedeni budur.Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Sanat Halı Müşteri İlişkileri
  TEL: 444 9 768

  Saygılarımızla
  İyi günler dileriz.