Sanat Halı Yardımcı Olmadılar!

Ayla K. |

Sanat Halı'dan 4 parça halı aldım. 3 gün içerisinde geldi ama bir tanesini farklı modelle değiştirmek istediğimde depodan çıkışı yapıldı olmaz dediler. Hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayla K.
  02 Mayıs
  12:06

  Benimle kimse irtibata geçmedi. Tekrar aradığımda böyle bir iade ve cayma hakkım varmış ama bayi kabul ederse oluyormuş. Nasıl yasal hak anlamadım. Bana halıyı satarken kesinlikle böyle bir şeyden de bahsetmediler. Siparişlerimden birini bayi yanlış girdiği için tekrar aldı ve depoya gönderdi. Yani isteyince yapıyorlar ama müşteriye yok.

 • Ayla K.
  29 Nisan
  09:42

  Bayiniz ve satış temsilciniz kabul etmiyor

 • 28 Nisan
  14:15

  Ayla Hanım,

  Sanat halı olarak 444 9 768 numaralı Memnun Müşteri Hattımızla yapmış olduğunuz görüşmeler sonucu size değişim ve iade hakkınızla ilgi yasal süreciniz bayi tarafından karşılanması gerektiği bilgisi verilmiştir.

  İyi Günler...

 • 28 Nisan
  14:12

  SANAT HALI olarak ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltmek amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız.

  Konuyla alakalı olarak size daha iyi yardımcı olabilmemiz için, belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden sizinle irtibata geçilecek, yetkili arkadaşımız gerekli bilgileri sunacaktır.

  Sanat Halı Müşteri İlişkileri
  TEL: 444 9 768

  Saygılarımızla
  İyi günler dileriz