17 Ekim 2016

Sanat Halı Püskül Ve Hatalı Lekeler.

Yeni evliyim ve evimin bütün yolluklarını sanat hali'dan aldım. 15 gün sonra yatak odası yolluklarım da mavi lekeler oldu. Yıkamaya verdim, fakat lekeyi çıkaramadılar. Aldığım yere götürdüm fabrikaya yollayacaklarını ve 1 hafta sonra gelmemi istediler. 10 gün sonra gittim halımın gelmediğini söylediler. 10 gün sonra tekrar gittim. Bana ürünü satan kişi çıkmıştı, başka birisi vardı ve halım hala mağazada duruyordu ve hiçbir şey yapılmamıştı. İlgilenip bizi arayacaklarını söylediler, aramadılar.

Tekrar gittik yine başkası vardı, yenisini sipariş ettik. 15 güne gelecek dendi ve yine gelmedi. Bu şekilde 2 ay geçti ve her gittiğimizde başka birisi vardı. En son eşim kavga etti, hala bize kimden kaynaklı hata belli değil incelenerek dendi ve lakayıt şekilde konuştular bizimle. Aldığım halı hiçbir şekilde leke tutmayan anti dendi ve şu anda hem lekeli, hem de püsküllerinin hepsi çıkmış durumda.

Sercan 3.358 Okunma

Cevaplar

  • Sanat Halı Temsilcisi21 Kasım 2016

    MÜŞTERİMİZİN ÜRÜNLERİ TESLİM EDİLMİŞTİR

  • Sanat Halı Temsilcisi20 Ekim 2016

    MÜŞTERİMİZ ARANMIŞ OLUP GEREKLİ BİLGİLER ALINMIŞTIR

  • Sanat Halı Temsilcisi18 Ekim 2016

    SANAT HALI olarak ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltmek amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız. Konuyla alakalı olarak size daha iyi yardımcı olabilmemiz için, belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden sizinle irtibata geçilecek, yetkili arkadaşımız gerekli bilgileri sunacaktır. Sanat Halı Müşteri İlişkileri TEL: 444 9 768 Saygılarımızla İyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön