16 Mayıs 2013

Sanat Halı Gönderdikleri Halı Yamuk!

Sanat Halının bayiisi Erdoğan Halıdan 12.02.2013 Tarihinde aldığım halı yamuk çıktı. Bayiiye bildirdiğimde halıyı aldılar. 2. kez gelen halı yine yamuktu. Tekrar gönderildi ve 3. halı üzerinden 3 Ay geçmiş olmasına rağmen hala gelmedi.Dünkü görüşmemde "Sanat Halı büyük firma olduğu için bu tarz şeyleri takmadıklarını" söyledi bayiideki yetkili.

Sanat Halıyı aramamı istedi. Orayı aradığımda ise "Perakende müşterilerle görüşmek istemediklerini, bayii ile görüşmemi istediklerini"söyledi yetkili. Halıyı iptal etmek istediğimi söylediğimde " bayii bize iptal talebi" geçsin dedi. Bayiiye bunu söylediğimde "Onlar için hava hoş tabii, iptal geçemem" dedi bayii. Halının iptalini, paramın iadesini istiyorum.

Ezgi 735 Okunma

Cevaplar

  • Sanat Halı Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; SANAT HALI olarak ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltmek amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız. SANAT HALI İYİ GÜNLER DİLER.

  • Ezgi 18 Mayıs 2013

    Merhaba; Ilginiz için teşekkür ederim. Iyi çalışmalar.

  • Sanat Halı Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; SANAT HALI olarak ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltmek amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız. Konu ile ilgili olarak bahsetmiş olduğunuz halı bölge bayimize özel dokutulan Fabrika kalitesidir. Yaşadığınız gecikmeden dolayı Sanat Halı adına sizden özür dileriz. Bayi ile yaptığımız görüşme sonucunda sizi daha fazla bekletmeden ücret iadesi yapılacağını belirtti. Bilgilerinize SANAT HALI İSTANBUL TEL: 0212 675 22 81 Saygılarımızla İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön