18 Nisan 2013 #1751149

Sanalreyonum.com Ürünüm Gönderilmedi!

Sanalreyonum dan 12.04.2013 tarihinde B40F55BB numaralı siparişi oluşturup havale ile nakit ödememi gerçekleştirdim. Hızlı gönderi kategorisinde bulunan ürünün 4 iş günü içerisinde teslim edileceği sonradan tarafıma bildirildi; her ne kadar normal olmasada beklemek durumunda kaldık. 4 iş günü bitiminde tekrar aradığımda ürünün dün kargoya verileceği bildirilmişti. Bugün oldu ürünün halen hazırlandığı belirtiliyor sanal reyonum sayfasında. Yetkililerden ürünümün bugün kargoya verilmesini veya verilemeyecek ise para iadesinin hesabıma havale edilmesini istiyorum.

Bariş 132 Okunma

Cevaplar

 • Bariş20 Ağustos 2013

  Ürün çıkışı nasıl yapılabilir?? Siparişimi iptal etmiştim ben.

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi12 Temmuz 2013

  Müşterinin ürün çıkışı yapılmıştır Saygılarımızla,

 • Bariş30 Nisan 2013

  yaptığım havaleyi sipariş iptalinden 6 gün sonra geri gönderdiler. Bu siteden bir kez daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

 • Bariş24 Nisan 2013

  12 nisanda B40F55BB numarasıyla sipariş ettiğim galaxy s3 telefonu 6 gün sonra aradığımda bir sonraki hafta gönderebileceklerini belirtmişlerdi. Dolayısı beklemek istemediğim için siparişimi aynı gün 18 nisanda iptal ettim. O gün bu gündür her aradığımda bir sonraki gün para iadesi yapılacağı belirtiliyor. Bugünde yarın dediler. Yetkililerden çözüm talep ediyorum.

 • Bariş19 Nisan 2013

  İŞTE YİNE AYNI OTOMATİK CEVAPTAN VERDİLER --->>> Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir ( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi19 Nisan 2013

  Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir ( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)

 • Bariş19 Nisan 2013

  otomatik olarak hep aynı mesaj yazılıyor "Müşterimize konu ile ilgili olarak mail gönderimi yapılmıştır.Mail hesabını kontrol etmesini rica ediyoruz.( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.) " Herkesin bilgisine.. Ödeme bugün yapılacakmı bilgisi için aradım pazartesi yapılacağını belirttiler (dün bugün yapılacak demişlerdi) Hülya hanım. Bir yetkili ile görüşmek istedim ancak kendilerinin en yetkili olduğunu belirttiler. Benim 5 dk'da yaptığım havaleyi 4 gün sonrasında geri ödeyeceklermiş..

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi18 Nisan 2013

  Müşterimize konu ile ilgili olarak mail gönderimi yapılmıştır.Mail hesabını kontrol etmesini rica ediyoruz.( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)

 • Bariş18 Nisan 2013

  biraz önce kendileri aradılar. ürünü haftaya gönderebileceklerini belirttiler. Bende o kadar bekleyemiyeceğimi ve paramın iadesini istedim. Yarın hesabıma havale edeceklerini belirttiler. Umarım para iadeside bir hafta sürmez. Iade süresi gelecekte bu siteden bir kez daha alışveriş yapıp yapmama kararımı ekileyecek. çünkü piyasaya göre gerçekten çok ucuz bir site.

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi18 Nisan 2013

  Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir ( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)

 • Bariş18 Nisan 2013

  sipariş içeriği samsung galaxy s3

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön