18 Şubat 2013 #1639458

Sanalreyonum.com Bilgisayar IP'sini Banlamışlar Siteye Giremiyorum!

Yolladığım onca e-postadan sonra değişik bir e-posta attım. Nihayet cevap geldi, derken bu seferde siteye giremiyorum. Evde bulunan diğer bilgisayardan girebiliyorum, ama dizüstü bilgisayarımdan giriş yapamıyorum. Sizden ciklet bile alınmaz bunu anladım. Siz bu kafayla daha çok müşteri kaybedersiniz.


Eğer sorun personeliniz ise, elemanlarınız iş yapmıyor, ilgisiz alakasız insanlarsa ve sizin zarara uğramanıza neden oluyorlarsa tüm personelinizi değiştirin. Şikayetlerin içeriği neredeyse aynı ve düzelme yok gibi görünüyor. O robot operatörüde kapatın, altı üstü bir telefon var dükkanda, yoğunuz ayağı yapmayın. Azcık müşteriye saygı!

Önder 43 Okunma

Cevaplar

  • Sanalreyonum.com Temsilcisi06 Mart 2013

    Müşterimize konu işe ilgili olarak bilgilendirme yapılmıştır.

  • Önder22 Şubat 2013

    Cevap yazmak için daha yeni vakit bulabildim. Ancak ben her türlü siteye girebilirken, neden yalnızca sizin alış-veriş sitenize giremiyordum? Bu şikayeti yaptıktan ve sizin cevabınızı gördükten sonra girmeye başladım. Allah aşkına yapmayın şunu, ikimizde müslümanız! Gel kabul et,işinizi de önce ALLAH'tan korkarak, onun herşeyi gördüğünü bilerek, sonra da aldığınız parayı hak edip etmediğinizin muhasebesini dükkan kapısına her kilit vurduğunuzda yaparak yapın. Allah hayırlı kazanç nasip etsin. Elinize kolunuza sağlık.

  • Sanalreyonum.com Temsilcisi18 Şubat 2013

    :Böyle bir durum söz konusu değildir. Lütfen bilgisayar ayarlarınızı kontrol ediniz veya tarayıcınızın cash bellek ayarlarını sıfırlayınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön