29 Nisan 2013

Sanalreyonum.com Arızalı Ürün Gönderildi!

C80E013C sipariş numarası ile GV9461 Tefal buhar kazanlı ütü satın aldım. Kargo görevlisi eşliğinde kargoyu açtığımda ütünün anti-kireç kapağının parçalanmış olduğunu ve yanındaki plastik haznenin kırılmış olduğunu gördüm.Kargo görevlisi konuyu patronuna ileteceğini ve tutanağın tutulup iade edileceğini söyledi. MNG Kargo ürünün sanırım hasar tespit tutanağını eklemeyi unutup göndermiş. Sanalreyonum da ürünü bana geri göndermiş. Ancak MNG Kargo yetkilileri sağolsun. Hasar tespit tutanağını ekleyip ürünü Sanalreyonuma iade etmişler. Bir hafta oldu firmadan ses seda yok.Arayıp soran mail atan, para iadesi yapan da yok.Sabrım taşıyor.

Serdar 114 Okunma

Cevaplar

  • Sanalreyonum.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimize konu ile ilgili olarak mail gönderimi yapılmıştır.Mail hesabını kontrol etmesini rica ediyoruz.( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)

  • Serdar06 Mayıs 2013

    C80E013C sipariş numarası ile GV9461 Tefal buhar kazanlı ütü satın aldım. Ütünün anti-kireç kapağının parçalanmış olması ve yanındaki plastik haznenin kırılmış olması nedeniyle hasar tespit tutanağı ile birlikte ürünü iade ettim. Ancak 2 hafta geçmesine rağmen sanalreyonumdan ses seda yoktu. Dün aldığım mesajda ilgili firma iadeyi kabul ettiğinde ödemenin yapılacağı bildirildi. İlgili firma Tema Bilgisayar mı? Ürün zaten bu firmaya iade edildi. Sanalreyonum zaten Tema Bilgisayar adına satış yapıyor. Yoksa bu oyalama taktiği mi? Sanalreyonum ya da Tema Bilgisayar acil cevap bekliyorum. Para iadem en kısa zamanda yapılmaz ise dava edeceğim... Bilginiz olsun. Sabrım taşıyor...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön