18 Nisan 2013 #1750597

Sanalreyonum.com 9 Gündür Ürün Elime Ulaşmadı ve Maillerime Cevap Verilmedi!

Sanalreyonum.com'dan 9.4.13 tarihinde Emsan 61 parçalık mozaik cam servis seti sipariş ettim. Ödemeyi havale ile gerçekleştirdim. Sitede "4 iş günü içerisinde teslim edilir" yazdığı halde siparişim elime ulaşmadı. Sipariş durumda ise "ürün hazırlanıyor" ibaresi görünmekte olduğundan aynı fiyatlı, başka desenli bir cam setini gönderip gönderemeyeceklerini mail ile sordum.


Defalarca mail atmama rağmen herhangi bir cevap alamadığım gibi siparişim de elime ulaşmadı. Tel ile kendilerine ulaşmak mümkün değil. Sipariş değişikliğimin onaylanıp, "Emsan BNT-390 Cam Servis Seti 61 Parça" ürününün 4 gün içerisinde elime ulaştırılmasını talep etmekteyim.

Hande 59 Okunma

Cevaplar

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi12 Temmuz 2013

  Müşterinin ödeme iadesi yapılmıştır

 • Hande22 Nisan 2013

  bu firma kesinlikle yalan söylüyor. konu ile ilgili en ufak bir açıklama maili veya telefon ile bilgilendirme yapılmadı. yetkililer eğer bu kadar duyarsız olmaya devam ederlerse yasal haklarımı kullanacağım.

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi19 Nisan 2013

  Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir ( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)

 • Hande19 Nisan 2013

  müşteri hizmetleri siparişimin de diğer istediğim ürünün de ellerinde bulunmadığını belirttiler. istediğim takdirde 1 hafta içerisinde siparişimi tedarik edebileceklerini belirttiler. telefondaki yetkiliye siparişimi iptal etmek istediğimi belirttim. o da tamam dedi. bununla ilgili yazılı herhangi bir teyit alamadığım gibi sitede sipariş durumu hala daha "ürün hazırlanıyor" şeklinde görülmekte. acil bir şekilde siparişimin iptal edilmesi ve paramın gün içerisinde tekrar banka hesabıma yatırılmasını talep eden bir mail attım tekrar müşteri hizmetlerine. bakalım beklemedeyiz. onun için de bir 10 gün daha bekletirler artık. herkese anlatacağım asla bu siteyle çalışmamaları gerektiğini.

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi18 Nisan 2013

  Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir ( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön