Sanalreyonum.com Ürün Defolu Çatlak Çıkmıştır!

Yalçın Ş. |

433EAC0F Sipariş numarası ile Sanalreyonum.com'dan sipariş ettiğim Arçelik markalı mikrodalga fırınım defolu olup ürün spot mağazalarında satılan ürünler gibi özensiz bir biçimde kutulanmış, ön paneli çatlak (defolu ayıplı ürün) olarak Mng kargo tarafından evime teslim edilmiştir. Mng kargo ile görüşmemde ürünü satıcı firma ile görüşüp geri göndermem gerektiğini belirtmişlerdir.
Ürünün satıcı firma tarafından yenisi ile değiştirilmesi en kısa zaman içinde hatanın giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Paketleme/Kolileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçın Ş.
  06 Mart
  16:32

  Konu ile ilgili verilen mail cevabı çözüme yönelik değildir. Ürünü nereye gösterirseniz gösterin urun tamir edilmiş üründur. Eğer ki firmanız tarafından çözüme ulastirilmadigi taktirde ürünü inceleyip nasıl tamir edilip müşteriye sıfır diye yollanan ürünü görmeleri icin arcelik genel müdürlüğüne kadar goturecegim

 • 06 Mart
  10:49

  Müşterimize konu işe ilgili olarak bilgilendirme yapılmıştır.

 • Yalçın Ş.
  27 Şubat
  14:05

  Bu firmadan alışveriş yapacakları uyarıyorum katiyen bulaşmasınlar. Gönderdikleri ürün tamir görmüş defolu üründür. Kırığı Japon ile yapıştırıp yollamışlar,sonrada ürünü değiştirmeye yanaşmıyorlar suçu kargo firmasına atıyorlar.ürünün kutusunda herhangi bir tahribat ezilme olmayan birşeyde kargoyu suçluyorlar. SANALREYONUM.COM dan uzak durun uykularınız kaçmasın.

 • 27 Şubat
  11:12

  Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir.