Sanalreyonum.com Siparişimi Teslimde Etmiyor, İptalde.

Kazım A. |

Siteden ilk siparişimi 11 Temmuz'da verdim. Kartımdan hatalı çekim yapıldı iptal ve para iadesi 1 hafta sürdü. Tekrar aynı ürünü sipariş ettim 18 Temmuz`da. Artık teslim edilmesini beklemekten sıkıldığım için 5 Ağustos`ta iptal maili gönderdim. Bugün 20 Ağustos ve hala param iade edilmedi. Ayrıca ikinci taksit çekildi. Çok kez aradım.

Müşteri hizmetleri hep birkaç gün içinde veya bu hafta işleminiz tamamlanır. Ben üst departmana durumunuzu bildiren mesaj gönderiyorum diyor ama sonuç yok. Cayma hakkına göre para iadesi için 7 gün süre verilmiş ama 15 gün oldu. Bugün de gün içinde veya yarın kontrol etmemi söylediler. Paramı vermeyecekleri anlaşılan bu siteden şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kazım A.
  13 Temmuz
  13:41

  Bugün itibariyle hala durumda bir gelişme olmamıştır. Hakem heyetinden de bir haber gelmemesi nedeniyle bu duruma göre firma bana ürünü zorla satmış ve parasını da zorla tahsil etmiştir.

 • Kazım A.
  27 Ağustos
  12:51

  İlgisiz ve lakait bir firma. İşlerine gelen işlemleri hemen yapıyorlar, diğerlerini yapmıyorlar.

 • Kazım A.
  27 Ağustos
  12:50

  Durumla ilgili olarak bugün itibariyle Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. www.sanalreyonum.com sitesinin çözüm üretmek gibi bir amacı bulunmamaktadır.