03 Mayıs 2013

Sanalreyonum.com Kutusu Açılmış ve Yanlış Renkte Samsung Note 2 Gönderildi!

Sanalreyonum. com adresinden almış olduğum Samsung Note 2 telefon, ürün sayfasında GRİ renkte olduğu yazmasına karşın Beyaz renkte gelmiş bulunmakta. 1307 tl ücret ödeyerek istediğim değil, firmanın uygun gördüğü renkte telefon kullanmak zorunda değilim. Ayrıca kutunun yan tarafında yer alan güvenlik etiketleri yırtılmıştı (yani kutu önceden açılmıştı).

İçerisinden de sadece ABD tipi şarj cihazı çıktı, bu sorunu adaptör alarak çözebilirim ama sonuçta firmanın hatası. Renk değişimi için göndermek için 17 kez aradım ama cevap alamadım , göndermeyi kabul bile etseler haftalarca belki aylarca telefonu beklemem gerekecek. Bu nedenle tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.

Serdar 118 Okunma

Cevaplar

  • Serdar07 Mayıs 2013

    Bana mesaj yollayarak; " yanlış ürünü geldiyse teslim almasaydınız, biz kutuyu kapalı gönderidk, siz açık olduğunu iddia ediyorsunuz, değişim yapmayacağız" diyerek hem müşteriye yardımcı olma niyetinde olmadıklarını gösterdiler. Hem de yalancılıkla itham ettiler. Bu siteden daha önce aldığım bir başka ürün geç de olsa sorunsuz gelmişti. Ben de yine sadece bir kaç gün geç gelir diyerek bu ürünü aldım. Fakat bu sefer hem yanlış renkte ürünü açılmış kutuda gönderdiler hem de üzerine hakaret ettiler. Parasının kıymetini bilen hiç kimseye bu siteden alış veriş yapmayı tavsiye etmiyorum.

  • Sanalreyonum.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir ( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön