Sanalreyonum.com 7 İş Günü Yazıyor Ama Hala Gelmedi!

Erol Y. |

Sanalreyonum.com'dan ucuz olduğunu düşündüğüm külçe altın siparişini 10.03.2013 tarihinde kredi kartına 4+8 taksit şeklinde aldım. Ancak altın siparişlerinin altında yazdığı gibi, "Ücretsiz kargo. Altın siparişleri 7 İş günü içerisinde kargo yapılmaktadır." denilse de bugün itibariyle hala ürünüm kargoya verilmedi ve attığım mesaja da cevap verilmedi.

İlk defa bir ürün aldım, ucuz diye bir kaç şeye daha niyetlendim ondan da vazgeçmek üzereyim 7 iş günü yazıyorsunuz çok güzel geç geleceğini biliyoruz ama en azından 7 iş gününde gönderilmesi gerekiyor. İlgilenirseniz sevinirim.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  10:18

  Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir ve sorunu çözülmüştür.( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)

 • Erol Y.
  21 Mart
  23:37

  Şikayetvar.com a şikayetimi yazdıktan bir gün sonra yani bugün arandım telefondaki müşteri temsicilsi bayan altın siparişlerinin yoğun olduğunu 7 günde değil bırakın 7 günü nisan ayının bilmem kaçında gönderileceğini ( bilmem kaçı demedi ama ben nisan ayını duyunca o şok la gerisini anlayamadım) söyledi. Altının stok durumu mu olur yada ne yoğunluğundan bahsediliyor o kısmını anlayamadım. Aldığım fiyattan sonra satılan altın 50 tl artınca sanırım aynı fiyata gelince kargo yapılacak. Yapılan şey ayıp gerçekten alışveriş yapacağım bir site alışveriş yapamadan (verişi yaptıkta bişey alamadık henüz) gözümdem düştü. Sitenin ne zamandır gelişememesin sebebi belli müşteri memnuniyeti söylenen şeyler tamamıyla hayal kırıklığı. Lütfen ürünümü söz verdiğiniz gibi 7 gün içinde olmadı artık ama bugün yarın gönderin herkesin bi hesabı var ben o altını bozdurup borcumu ödicektim nakit olarak kullancaktım herkesin bir hesabı var zor durumda bırakmayın kimseyi lütfen...

 • 21 Mart
  14:28

  Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir ve sorunu çözülmüştür.( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)