27 Şubat 2013

Sanalreyonum.com 7 Gündür Kargo Yok!

Hiçbir bilgilendirme olmadığı gibi bir haftadır satın aldığım ürünü beklemekteyim. O kadar çok aynı durumu yaşayan insan var ki, günde 40-50 kişi en az. An itibariyle mağdur edildiğimi hissediyorum!

Paramı geri verin aksi takdirde savcılığa gideceğiz! İnternetten alışverişe zerre kadar güvenim kalmadı nasıl bir oyuna geldik böyle!
sipariş no: 2AC9784E

Ya kargolamamı yapın ya da para iademi gerçekleştirin. Haber sitelerine manşet olmaya adaysınız şuanda.

Kopar 60 Okunma

Cevaplar

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi06 Mart 2013

  Müşterimize konu işe ilgili olarak bilgilendirme yapılmıştır.

 • Kopar28 Şubat 2013

  ürünü sağsalim teslim aldım. firmada yoğunluktan kaynaklanan sıkıntıdan ötürü kargolar gecikmekte anladığım kadarıyla. aynı durumu yaşayanlar biraz beklesinler aldıkları ürün gelecektir. Çok sayıda insan kargosunu alamadığı için dolandırıldığımı düşünmüştüm ama öyle bir şey yok içiniz rahat olsun. Aras KARGO'ya çok teşekkürler bu arada.

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi27 Şubat 2013

  Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir.

 • Kopar27 Şubat 2013

  biraz önce firmadan telefon aldık kargomuzun gönderileceğini söylediler. geç teslimat insanı olumsuz düşüncelere sevkediyor olsa da umarız firma, hakkındaki olumsuzlukları silecek hizmet kalitesini bize sunacaktır. teşekkür ederiz.

 • Kopar27 Şubat 2013

  2-3 günde gelir diye düşünerek yakınımız adına sipariş verdiğim tansiyon aletine acil ihtiyaç olduğundan hasta kişi mağdur olmaktadır. başka yerden acilen satın alması gerektiği için yakınıma acilen para iadesi yapmak zorundayım. ya ürünü gönderin ya parasını geri yatırın Allah rızası için. Kargo ne zaman gelecek diye sorulmasından, dolandırıldığımın düşünülmesinden manevi olarak yıprandım artık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön