18 Mart 2013

Sanalreyonum.com 7 Gündür Kargo Yapılmasını Bekliyorum!

Daha öncede sanalreyonum sitesinden alışveriş yapmıştım ve onda da sorun yaşamıştım fakat bir umut tekrar deneyim dedim ama yine aynı sorumsuzluk ve ilgisizlik. Yedi gündür ürün hazırlanıp kargo yapılmadı. Ayrıca 8-10 kere mesaj attım zahmet edip cevap bile yazmıyorlar. Halen bekliyorum kargoyu, muhatap kesinlikle yok.

Bahri 44 Okunma

Cevaplar

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi22 Mart 2013

  Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir ve sorunu çözülmüştür.( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)

 • Bahri 21 Mart 2013

  az önce firma ya ulaştım sabah satleri telefonları daha müsait heralde. yetkili hanım ilgilendi sağolsun. ürünü en kısa zamanda göndereceklermiş aksik olan parçaları ile birlikte.

 • Bahri 20 Mart 2013

  ürünler eksik geldi. beklediğim ürünler bugün geldi fakat eksik geldi. 3 olması gereken ürün 2 adet olarak geldi. faturayı tam göstermişler ama sipariş eksik. bıktım bu firmadan. yeter şu siparişleri halledelim tövbe bir daha.

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi19 Mart 2013

  Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir ve sorunu çözülmüştür.( Bu cevap otomatik bir cevap değildir

 • Bahri 19 Mart 2013

  Evet aradılar doğrudur. Ürün ellerinde yokmuş, tedarikci firmayı bekliyorlarmış. Bu hafta içi ellerinde olursa göndereceklermiş. Bugün onuncu gün. Daha ne kadar bekleriz belli değil. Ayrıca size Teşekkür ederim. Buraya mesaj yazana kadar dört gün cevap bekledim , aradım, ama bir cevap veren olmadı. Şikayet var sayesinde hemen aradılar. Tabi çözüm yine beklemek.

 • Sanalreyonum.com Temsilcisi18 Mart 2013

  Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz müşterimize bilgi vermiştir ve sorunu çözülmüştür.( Bu cevap otomatik bir cevap değildir.)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön