03 Eylül 2013

SanalPazar.com'un Açık Artırmaları Şüpheli!

Düzenli olarak takip ediyorum. Az önce bir açık arttırma bitti ve çevrimdışı üye i*****09 kazandı. Bu üye 1 satın alma yapmış gözüküyor fakat geçmişinde satın alma yok. Yine bu arttırmada tlpavcı ve esracck çok sayıda arttırma yapmışlar ama arttırmanın son bölümlerinde yoklar.

Önce zhrslm vardı bu aralar gözükmüyor daha fazla yazabilirim. Şimdi SanalPazar.com bu yazıya cevap verecek iletişim numaranız yok, site içi yazışalım diye. Bunlara gerek yok mantıklı insan düşünür açık arttırmanın bitmesine beş gün varken Kim arttırır? tlpavcı tabii ki.

Açık arttırmalara katılan üyeler arttırmaları yapanların profillerine bakarlarsa gerçeği göreceklerdir. Saygılarımla.

Ali 225 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi08 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz; Lütfen size ulaşabileceğimiz iletişim numaranızı tarafımıza iletiniz. Konu hakkında detaylı bilgi verilecektir. SanalPazarKampanya açık arttırmalarında teklif veren üyeler için kimlik doğrulama talep edilmektedir. T.C kimlik numarası ile üyelik bilgileri aynı olan üyeler bu hakka sahip olmaktadır. Açık arttırmayı kazanan üyelerin SanalPazar ile bir bağlantısı olduğunu düşünüyorsanız, arttırmanın sonunda kazanan üyeler ile irtibata geçebilirsiniz. Zira arttırmayı kazanan üyelerin SanalPazar ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Saygılarımızla; SanalPazar.com

  • Ali 07 Eylül 2013

    Sayın Sanalpazar yönetimi, sizlerde biliyorsunuz ki açık arttırmalarınızda sitenizin maniplasyonu var. Gelin bunu itiraf edin. 1 tl'den açık arttırmalarınızı da ürünün satmayı düşündüğünüz fiyatın 0/0 50'sinden başlatın. Böylece ne maniplasyon olsun ne de şikayet. Saygılarımla.

  • SanalPazar.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Paylaşmış olduğunuz iletişim numaranız üzerinden tarafınıza ulaşamamaktayız. Bilgi ve destek almak istediğiniz tüm sorularınız için Sanal Pazar üyeliğiniz üzerinden ana sayfamızda yer alan "İletişim" bölümünden müşteri hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Üyeliğiniz üzerinden ileteceğiniz mesaj doğrultusunda gerekli destek ve bilgilendirme derhal ilgili birimlerimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla, SanalPazar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön