SanalPazar.com'dan Satıcıya Ulaşamadım.

İdris A. |

3 ay önce almış olduğum 96'lık kuluçka makinesini garantili olmasına rağmen değişimini satıcı sağlamadı ve satıcıya bir türlü ulaşamıyorum. Satıcının telefonu devamlı meşgule atıyor. Sanal pazara bu konu hakkında yazmama rağmen satıcıyla hala bir görüşme sağlayamadım. O yüzden satıcıdan şikayetçiyim ve tüketi mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  09:45

  Değerli Üyemiz;

  YARDIM/İLETİŞİM bölümünden de belirttiğimiz gibi satıcıya mesaj ve telefon yoluyla ulaşılmış, size yardımcı olması rica edilmiştir. Satıcının tekrar bize ulaşması durumunda konu hakkında size bilgi vereceğiz. Ayrıca satıcının aktif ürün satışları kapatılarak, üyeliği 04/06/2014 tarihinde askıya alınmıştır.

  Bize ilettiğiniz her mesaj için size hem SanalPazar prosedürleri hem de yasal haklarınız konusunda bilgi verilmiştir.

  Yasal olarak gizlilik yükümlülüğümüz bulunması nedeniyle satıcı üyeye ait sistemimizde kayıtlı bulunan tüm bilgileri paylaşamamaktayız. Satıcı üyenin yalnızca irtibat numaralarını iletebilmekteyiz. Ancak satıcınıza karşı yasal yollara başvurmanız halinde, tarafımızca satım konusu işlemi gösterir belge iletilebileceği gibi satıcı üyenin bilgileri de resmi mercilerin talebi doğrultusunda paylaşılacaktır.

  Saygılarımızla;
  Sanalpazar.com