Kürşat E. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim.

SanalPazar.com'dan Aldığım Ürünü Hala İade Edemedim.

Kürşat E. |

6683372 numaralı siparişim elime ulaşmadığı için ve satıcınında geri dönen ürünü almaması sebebiyle paramı geri alamadım. Ürün satıcıya ulaştığı halde SanalPazar.com benden kargo numarası girmemi bekliyor ve anlaşıldığı üzere ürün zaten satıcıya ulaştı.

Lütfen acilen paramı iade edin. Bilgi olarak Sanalpazar.com üzerinden yapacağım alışverişlerin bu olay üzerine hiçbirini gerçekleştirmedim. Sadece bu tavrınıza müteakip iade etmediğiniz ücretin çok daha fazlası kadar komisyonu kaybetmiş oldunuz. Politikanız tamamen yanlış, her zaman alıcı odaklı çalışmanızı tavsiye eder ve yeniden ücret iademi hatırlatmakla beraber bir müşterinizi temelli olarak kaybettiğinizi bildirmek isterim.

Etiketler :

Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kürşat E.
  10 Ocak
  02:13

  Teşekkür ederim.

 • 09 Ocak
  18:18

  Değerli Üyemiz,

  Öncelikle süreç ile ilgili satıcınız tarafından kaynaklanan gecikmeden dolayı tarafınızdan özür dileriz.

  6683372 numaralı işleminiz ile ilgili yapılan incelemede, kargonun satıcı adresine iade olarak geri döndüğü ve teslim edildiği görülmektedir.

  Tarafımıza YARDIM/İLETİŞİM sayfamızdan yapmış olduğunuz geri bildirimler sonrası, sizlerle iletişime geçerek gerekli paylaşımlar yapılmıştır.

  Konuya ilişkin gerekli değerlendirme tarafımızca sağlanmış olup, satıcınıza da gerekli paylaşımlar yapılarak işleminizin iptali gerçekleştirilmiş ve ödeme iadesi yapılmıştır. Bankanızın yoğunluğuna bağlı olarak yapılan iadeyi kredi kartınızda görmeniz, iadeyi izleyen 1 ila 3 iş günü kadar sürebilmektedir. (İş günlerine hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir.)

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com