20 Şubat 2014

SanalPazar.com'dan Aldığım Telefonun İmei Kaydı Yok

SanalPazar.com'dan almış olduğum telefon aldıktan 6 ay sonra kapandı. Tüketici haklarındaki mahkemeyi kazandım ama yerel mahkemede güya haksız bulundum. Gold avukatları bana konuyla ilgili yardımcı olacaklarını bu mağduriyetimin giderileceğini sözlü olarak beyan etmişlerdi ancak amaçları 2 hafta boyunca oyalamakmış.

Sonrasında mahkeme ye başvurarak tüketici hakları mahkemesinin vermiş oldukları kararı düşürttürdüler. Ben Gold sitesi diye güvendim. Tek suçum bu.

Kemal 192 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 25 Şubat 2014

    Size ben tüketici hakları mahkemesinin verdiği karardan sonra geldim ve siz bana biz size bu mağduriyetinizden dolayı yardımcı olabilmek adına telefon kaydınızı yaptıracağız diye sözlü olarak beyan ettiniz siz derken avukatlarınız beyan etti. Ama amaç oyalamakmış 15 gün boyunca oyaladınız sonrasında da zaten mahkeme süreci başladı. Benim Gold u tüketici haklarına vermemin tek sebebi sizin Ödeme havuzunuza bu parayı yatırdığım yani ödemesini yaptığımı gösterir tek belge. Nihayetinde bir güvenmenin kurbanı oldum :)

  • SanalPazar.com Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz; Gerek yaptığımız yüz yüze görüşmede gerekse sistemimiz üzerinden gönderdiğimiz mesajlarda belirttiğimiz gibi ürün bedeli satıcıya aktarılmış olduğundan, yalnızca satıcıyla iletişime geçerek probleminizin giderilebilmesi için kendisine destek sağlaması yönünde ısrarcı olacağımızı ifade etmiştik. Bu görüşmenin ardından satıcıya karşı başlatmanız gereken hukuki süreci tarafımıza yönlendirmeniz nedeniyle, tarafımızca da hukuki süreç takip edilmiştir. Yapılan yargılama neticesinde Tüketici Hakları Mahkemesi tarafından Sanalpazar.com’un satıcı olmadığına ve iade talebinizin tarafımıza yöneltilemeyeceğine karar verilmiştir. Yapmış olduğumuz önceki görüşmemizi tekrar edecek olursak, satıcı üyeye karşı yasal yola başvurmanız durumunda, satıcı üyemize ait gerekli olan tüm bilgi ve belgeler resmi kurumlarla paylaşılabilecektir. Saygılarımızla, SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön