26 Kasım 2013

SanalPazar.com'dan Aldığım Ürün Kusurlu Çıktı!

Sanalpazar. com adresinden Samsung i8190 galaxy S3 mini beyaz telefon aldım. Telefonuma bir hafta önce mesaj geldi telefonun imei numarası klonlu listesinde olduğu ve telefonun kapanacağına dair bilgi verildi. Elime ulaşan telefon kaçak çıktı. Bu konu hakkında mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Vural 194 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi03 Aralık 2013

    Değerli Üyemiz; 4922649 numaralı mesaj üzerinden de belirttiğimiz gibi satıcıya mesaj ve telefon yoluyla ulaşmaya çalışarak size yardımcı olmasını rica ediyoruz. Ayrıca satıcının aktif ürün satışları kapatılarak, üyeliği 26.07.2013 tarihinde askıya alınmıştır. Yasal olarak gizlilik yükümlülüğümüz bulunması nedeniyle satıcı üyeye ait sistemimizde kayıtlı bulunan tüm bilgileri paylaşamamaktayız. Satıcı üyenin yalnızca irtibat numaralarını iletebilmekteyiz. Ancak satıcınıza karşı yasal yollara başvurmanız halinde, tarafımızca satım konusu işlemi gösterir belge iletilebileceği gibi satıcı üyenin bilgileri de resmi mercilerin talebi doğrultusunda paylaşılacaktır. SanalPazar.com üzerinden ürün aldığınıza dair belge ile birlikte hakem heyetine başvuru yapabilirsiniz. Bundan sonraki işlemlerinizde bu tür sorunlar yaşamamak için, aldığınız ürüne onay vermeden önce ürünün türüne göre gerekli tüm kontrolleri (ürünün durumu, ürün faturası, IMEI kayıt durumu/türü vs.) yapmanızı öneririz. Saygılarımızla; SanalPazar.com

  • Vural01 Aralık 2013

    henüz hiçbir sonuç alamadık malesef sadece bi mesaj yazmışlar o kadar konuyla ilgili hiç yardımcı olmadılar.

  • Vural01 Aralık 2013

    merhabalar evet satışa onay verdim ama aradan tam 6 ay geçtikten sonra telefonun kayıt dışı oldugunu öğrendim zaten bu zaman zarfı içinde telefonda bi sıkıntı yoktu siz bana bu konuda nasıl yardımcı olucagınızdan bahsedin ben sitenize güvendiğim için bu alışverişi gerçekleştirdim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön