11 Nisan 2013

SanalPazar.com Ürün Satışımı İptal Edip Paramı 3-5 İş Günü Arası Vereceklermiş! Param 3-5 iş günü ne

10. 04. 13 de Kredi Kartı olmadığı için ve hesap numarası olmadığı için ınternet üzerinden x şahısı ile alış veriş yapacaktım, sanalpazarı uygun gördüm. Bir tane hesap açıp ürün listeledim ve ürünü satın alamadım 11. 04. 2013 e kadar defalarca denememe rağmen ve son peşin alıp bankamla konuşup taksitlendirecektim.


Burdaki amaç şuydu karşı tarafın banka hesabı olmaması nedenle bende direk nakit parayı gönderecektim ve böylece bende taksit imkanına sahip olacaktım. Ürünü aldım ve paranın x hesabına yatmadığını gördüm, sanal pazar ürün satışına onay vermedi. Siz aracı kurum değil misiniz? Ben istediğime istediğimi satamıyor muyum, kendi kedime bile ürün satıp alırım siz %5 kar oranınızı zaten alıyorsunuz.

Yavuz 207 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz26 Nisan 2013

    Verdiğiniz bilgi gereksiz bir bilgi, burada bilgi verdim diyerek işin içinden çıkamazsınız... -Benim param sizde neden kalsın ? -Madem sizin zevkinize göre alış veriş yapacağız size ne gerek var ? -Diğer sitelere kurban olun siz, adamlar en azın dan %7 %10 alıyor ama, istersen kendi kredi kartından, kendi hesabından alışveriş yap sadece taksit imkanını kullan.

  • SanalPazar.com Temsilcisi16 Nisan 2013

    Üyemize "İLETİŞİM" bölümünden konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, SanalPazar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön