11 Aralık 2014

SanalPazar.com Ürün İadesi!

Bilgisayarınız mı bozuldu ye RAM oyun konsolunuza HDD mi lazım SanalPazar.com ban benim gibi bir saf satıcı bulursunuz, ürünü satın alırsınız, elinize geçtikten sonra söker ihtiyacınız olanı alır 1 hafta sonrada ürünü gerekçe göstermeden iade edersiniz.


Satıcı da kargocu ya cihazın içinden parça alındığını belirten tutanağı imza attıramadığım için sorunu çözüme kavuşmadı.

Mirza 1.060 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Üyemiz, Yapılan incelemede SanalPazar üzerinden "35507285 : Kırık PS3" adlı ürünü satışı çıkardığınız görülmektedir. Kopya ürün ve kopya ürün içeren ürünlerin SanalPazar üzerinden satışının yasak olduğunu belirtmek isteriz. Ürünü listelememeniz gerekirken yasaklı bir ürünü satışa çıkardığınız görülmektedir. Bu bilgiye istinaden alıcınızın iade talebi herhangi bir gerekçe talep edilmeden işleme alınmış ve işlem alıcınız lehine sonuçlandırılmıştır. Size, SanalPazar üzerinden ürünlerinizi satışa çıkarmadan önce 'Yasaklı Ürünler ve Satış Kuralları' listesini incelemenizi ve bu bilgiler çerçevesinde ürün listelemenizi öneririz. Daha detaylı bilgi verebilmemiz için SanalPazar YARDIM / İLETİŞİM sayfasından tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, SanalPazar.com

  • Mirza16 Aralık 2014

    Benim sesli onayımmı varmıs ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön