18 Ekim 2017

SanalPazar.com Ürün Bedelini Ödememekte Israrcı!

Belli bir komisyon karşılığında ürün satmada aracılık yapan SanalPazar.com isimli şirket ürün bedelini ödememekte ısrarcı ve sınır tanımamaktadır.

Osman 2.181 Okunma

Cevaplar

 • SanalPazar.com Temsilcisi17 Nisan

  Değerli Üyemiz, Bu süreç içerisinde göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

 • Osman'ın Teşekkür Mesajı17 Nisan

  Tuzu gruba teşekkürler ve başarılar.

 • Osman17 Nisan

  Söz verdikleri gibi ödeme yapmış olmaları sevindirici, bundan sonraki süreçte de ödeme konusunda hassas davranirlarsa başarılı olacaklarını düşünüyorum.

 • SanalPazar.com Temsilcisi29 Mart

  Değerli müşterimiz, Sanalpazar.com 01 Mart 2018 tarihi itibarı ile biz Ruzi Grup tarafından %100 hisse sahibi olarak satın alınmıştır. Artık SanalPazar.com gerek yurt içi, gerekse de yurt dışı yatırımları ile ülke ekonomisine değer katan RuziGrup ailesinin bir parçasıdır. Ruzi Grup olarak gündemimize aldığımız ilk konu, tedarikcilerimizin ve müşterilrimizin SanalPazar.com platformunda yaşadığı tüm sorunları bir an önce çözmek yönündedir. Bu doğrultuda Finans ve Müşteri Hizmetleri birimlerimiz tüm geçmiş dönem işlem kayıtlarını incelemeye almış, en kısa zamanda sizler ile iletişime geçerek yaşadığınız tüm sorunlar için çözüm üretecektir. Sizden ricamız; bu süreci hızlandırmak adına yaşamış olduğunuz sorunun arka planda daha hızlı incelenebilmesi için bize yardımcı olmanızdır. Size gereken desteğin en kısa sürede sağlanması, sorununuzun bir an önce çözülebilmesi için bize Müşteri Hizmetleri departmanımız üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sistemimize üye girişi yaparak aşağıdaki link üzerinden bize ulaşmanız durumunda, size daha hızlı çözüm üretme imkanımız olacaktır. Bilginize saygılarımızla Sunarız. SanalPazar.com ailesi https://www.sanalpazar.com/sendmessage.php?subject=to=0][1touser=SanalPazar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön