24 Eylül 2013

SanalPazar.com Siparişlerim Gelmedi Param 1 Aydır Ortada Yok!

Ben SanalPazar.com üzerinden satış yapan bir kişiden 2 adet batarya sipariş verdim ücretini ödedim. Fakat aradan 6 gün geçti bataryalar bana ulaşmadı ve ben de mesaj yazdım satıcıya ve SanalPazar.com'a.


Satıcı 10 gün sonra geri dönüş yaptı toptancısının elinde bu bataryalardan kalmadığını söyledi ve satışı kendisi iptal etti fakat benim param 1 ay oldu ortada yok.


Diyelim ki satıcı uyduruk bir satıcı fakat burada SanalPazar.com devreye girip hemen problemi çözmesi gerekirdi. Bu benim SanalPazar'dan ilk ve son alışverişim olmuştur. Paramın hızlı bir şekilde iadesini istiyorum.

Cemal 210 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi30 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Şikayetiniz neticesinde işlemin süreçleri detaylı olarak tarafımızdan incelenmiştir. Ürünün stoğu konusunda yaşanan sıkıntı nedeni ile işleminiz iptal edilmiştir. Ayrıca satıcı üyenin işlemleri de ilgili birimimiz tarafından takibe alınmıştır. 16/09/2013 tarihinde gerçekleştirmiş olduğunuz alım işlemine ait ürün bedeli 19/09/2013 tarihinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartınıza iade edilmiştir. Talep ederseniz kredi kartınıza iadesi gerçekleştirilmiş olan ürün bedeline ait pos ekran görüntüsünü bankanızın müşteri hizmetlerinden daha detaylı bilgi talep edebilmeniz için sisteme tanımlı bulunan mail adresinize gönderebiliriz. Süreç boyunca yaşamış olduğunuz mağduriyetten ötürü üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön