27 Nisan 2016

SanalPazar.com Sattığım Ürünün Bedeli Hesabıma Aktarılmıyor

19/04/2016 14:29:15 tarihinde satış işlemini gerçekleştirdiğim, #6323**7 Ürün kodlu ve sipariş kodu 2727006 olan işlemime ait müşterinin hesabından anında kesilen fakat nasıl bir hikmetse firmamın hesabına 1 haftadır düşemeyen bir para ile ilgili şikayetim var. Kendileriyle yapmış olduğum mesajlaşmaya verilen yanıt:


"Para transferleri belli bir limit ve tarih sıralamasına göre yapılmaya devam etmektedir. Ayrıca para transferi konusundaki bekleme süresini en aza indirmek için gerekli çalışmalar da yürütülmektedir."


Şeklinde otomatik mesaj olarak gelmektedir. İnternette biraz araştırmanın sonucundan ne hikmetse 2015'den beri bekleme süresini hızlandırmak için bir çalışma içerisindeler. Sanırım konuyu avukatımıza devredip hem firmamız hem de müşteri açısından oluşan maddi ve manevi zararlar için mahkemeye başvurmak zorunda kalacağız.

Emre 118 Okunma

Cevaplar

  • Emre27 Nisan 2016

    Arkadaşlar benimle aynı şikayeti olan kişiler için bilgi vermek isterim ki sanal pazar'ın üyelik sözleşmesinde aşağıda belirttiğim maddede büyük harflerle yazmakta olan kendi üyelik sözleşmelerini ihlal ettikleri, parayı hukuksuz olarak kendi hesaplarında tuttukları için yasal işleme başvurabilirsiniz. 5.4.3- Malın teslimi... ... . 3 iş günü +24 saat içerisinde ilgili bölümde hiçbir giriş işleminde bulunmaz ise teslimat yapılmış sayılacağından bankada muhafaza olunan Ürün bedeli SanalPazar.com tarafından, onay işlemini takip eden ilk iş gününde Satıcı'ya aktarılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön