09 Mart 2016

SanalPazar.com Satılan Ürünün Parası 3 Aydır Kendi Hesaplarında!

SanalPazar.com 3 aydır bankalarla yaşadığımız problemden dolayı diye satıcıların onaylanmış para transferlerini yapamıyor. Satıcıyı mağdur ediyor. Nasıl oluyorsa alıcıdan para alınıyor hiç sorun yok ama satıcının hesabına aktarılırken bankayla anlaşıyor bugün yarın 3. aydır satıcıların parasını tutuyor.

Sayın SanalPazar.com yaptığımız hiçbir şikayetinde değerlendirmedi hep en kısa zamanda ödeyeceğiz diye mağdur ediyor satıcıyı. Ödemeleri kendi hesabında bekletmek sayın SanalPazar gönder herkesin ödemesi var faturası var kimseyi mağdur etmek de gerek yok.

Emre 131 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi12 Mart 2016

    Değerli Üyemiz, Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemleri süratle yapılmaya başlanmıştır. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön