29 Aralık 2014

SanalPazar.com Satılan Ürünün Ödemesini Yapmadı!

21.12.14 tarihinde 37187127 no.lu ürünümü G.Teke isimli üyeye SanalPazar.com üzerinden sattım. Ürünü alan kişi yurtta öğrencidir ve kargo firması teslimatı bir başkası vasıtası ile 22.12.14 tarihinde gerçekleştirmiştir. Site ürünü başkasının teslim aldığı gerekçesiyle tarafıma ödeme yapmamaktadır.

Ekte sunduğum site ve ürünü alan müşteri ile mesajlaşmalardan görebileceğiniz üzere ürün alıcıya teslim edilmiş olmasına rağmen yetkililer sorunu çözememektedir. SanalPazar.com müşteri memnuniyetinde sınıfta kalmıştır.

30.12.2014 tarihinde de ödemenin gerçekleşmemesi durumunda önce tüketici hakem heyeti ve ardından asliye hukuk veya ticaret mahkemelerinde hakkımı arayacağımı beyan ederim.

Kazim 886 Okunma

Cevaplar

  • Kazim'in Teşekkür Mesajı11 Mart 2016

    Sorun çözülmüştür, teşekkürler.

  • SanalPazar.com Temsilcisi04 Ocak 2015

    Değerli Üyemiz, Sanalpazar'da kargo bilgilerinin hatalı olduğu, ürünün farklı bir kişi tarafından teslim alındığı, elden/online teslimat işlemlerinde prosedürlerimiz gereği ve işlem güvenliği adına alıcılardan sesli teyit alınmasının ardından para transferi gerçekleştirilmektedir. Söz konusu kriterimizin üyelik sözleşmesinde de yer aldığını önemle belirtmek isteriz. Dolayısıyla web sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu şartı kabul etmiş sayılmaktadırlar. 37187127 numaralı alışverişinizde kargonun alıcı dışında farklı bir şahısa teslim edilmesinden dolayı, alıcınıza bir çok kez geri dönüş sağlanmış ve 29/12/2014 tarihi itibariyle sesli teslimat teyidi alınarak sistemde yer alan banka hesabınıza para transferi gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön