16 Ocak 2016

SanalPazar.com Paramızın Ödenmesi Açma Bahanelerle Erteleniyor

Ayın 4'ünde ürünümüzü sattık. Ürün satılalı 10 gün oldu. Sipariş kodu: 263**** alıcı onay verdi, ödemeniz yapılacaktır diyerek 10 gün beklettiniz, biz ödememizin yapılacağını beklerken, şimdi 10 gün sonra kalkmış, alıcıdan onay alınacak deniyor. Madem öyle neden alıcı onay verdi, ödemeniz yapılacak denilerek 10 gün bekletildi? Ve şimdi 10 gün sonunda ne oldu ne hikmetse alıcıdan onay alınacakmış alınsın o zaman onay ayıp.

Burak 184 Okunma

Cevaplar

  • Burak28 Ocak 2016

    Artık biz hatırlatmaktan, yazmaktan utanıyoruz sipariş kodumuz 2639422 bakalım daha ne kadar bekliycez.

  • SanalPazar.com Temsilcisi23 Ocak 2016

    Değerli Üyemiz, Web sitemizde ana sayfada yaptığımız açıklamada da yer aldığı üzere bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı para transferi işlemlerimizde aksaklıklar yaşanmaktadır. Yaşanan sorunun giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi işlemlerinin yapılmaya başlandığını belirtmek isteriz. Para transferi işlemleri hakkında detaylı bilgi ve destek için YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

  • Burak20 Ocak 2016

    Biz artık mesaj yazmaktan kendimiz utanır hale geldik. Ayın 4'unde ürünümüzü sattık daha sonra alıcı öney verdi ödemeniz yapılacaktır diyerek 1 hafta gibi bekledik biz paramız yatacak diye beklerken alıcı onay verdi ödeme yapılacak denmesine rağmen bir anda alıcıdan onay alınacak gerekçesiyle ödememiz bekletildi 15 gün oldu hala beklemedeyiz gerçekten yakışmıyor inşallah gereken yapılır bir an önce.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön