05 Nisan 2016

SanalPazar.com Para Transferi Yapmıyor!

29/03/2016 tarihinde satışı gerçekleştirilmiş ürüne, alıcının 31/03/2016 tarihinde onay vermesine rağmen, aradan geçen 2 (iki) iş günü (01 ve 04/04/20116 tarihlerinde) henüz ödeme işlemi gerçekleşmedi. Alıcı ve satıcı kaynaklı herhangi bir sorun yaşanmadığına göre sitenin işlem akabinde ödeme yapması gerekirken hala paramı alamadan bekliyorum. Üstelik kendileri ile iletişime geçebileceğimiz herhangi bir telefon numaraları bile yok. Tarafıma cevap olarak yazdıkları mesaj ise şu:"Alıcı ürüne onay verdi. Ödemeniz yapılacaktır."


Sayın S. K. ,
Tarafınıza konu hakkında net bir süre verebilmemiz maalesef mümkün değildir. Ancak ilgili departmanımız sorunun çözümü için çalışmalarına devam etmekte olup, bu sorunun çözümü ile birlikte işlemlerinize derhal yön verilecektir.
Saygılarımızla, SanalPazar.com.


Böyle hizmet politikası mı olur, bu nasıl bir anlayıştır!

Süleyman 115 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi09 Nisan 2016

    Değerli Üyemiz, Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemleri süratle yapılmaya başlanmıştır. Detaylı bilgi/destek için öncelikle YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlayabileceğinizi önemle belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön