23 Temmuz 2016

SanalPazar.com Oyalayarak Paramı Yatırmıyor

22 Temmuz' da 503.44 TL'yi bir ay öncesinden yatıracağını söyledi site yönetimi. Israrla aynı mesajları atmaya devam ediyorlar. Hep oyalama taktiği. Artık mahkemeye de vermeyi düşünüyorum. Bu insanlar kandırma. Satmış olduğumuz ürün iki ayı geçmesine rağmen hiç olumlu bir gelişme olmadı.

Bu mesajı attılar aynen; SanalPazar.com 24/06/2016 16:23:37 para transferi Sayın g** k**, 22 Temmuz Cuma günü 503,44 TL değerinde para transferiniz gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla, SanalPazar.com.

Gökhan 383 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan11 Ağustos 2016

    Hala aynı mesajları atıp paramı yatırmıyorlar. Bu site gerçekten düzenbaz., yalancı. Benim paramı vermiyorlar ya böyle bir anlayış olamaz. Satın alma işlemleri devam ediyor lakin satıcıların biten işlemlerinin parasını vermiyorlar. Ve utanmadan onca mesaja ısrarla otomatik mesajlar atıyorlar. Sürekli aynı mesaj. Koskoca sitenin bir telefon numarası dahi yok karşınıza muhatap olarak çıkabilecek birisi de yok. Yazıklar olsun böyle siteye

  • Gökhan28 Temmuz 2016

    22 Temmuz'da saat 17,00 a kadar 503.44 hesabınıza yatacaktır dediler, yatırmadılar. Sürekli otomatik aynı mesajları atıp oyalıyorlar. Bıktım artık bu sitenin yalan dolanlarından. Hiç kimse yaklaşmasın çok rezil bir site. Var sa üyeliklerinizi silin. Yoksa bizim gibi mağdur olursunuz. Sizin paranızı size vermiyor yalan söylüyorlar. Ama normal bir alım yaparken parayı hemen çekmesini biliyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön