24 Haziran 2016

SanalPazar.com Lütfen Paramı Yatırın 1 Ay Oldu!

Yaklaşık olarak 1 aydır aldığım ürünün parasını kredi kartımdan çektiler ve karşı tarafa yatırmıyorlar. Ondan dolayı ürünü bana satan kişi mağdur olmuş ve bundan dolayı da ürünü istemektedir. Bundan dolayı satıcı ile problem yaşıyorum.


Bundan dolayı mesaj atıyorum siteden, hemen cevap veriyorlar ama verdikleri cevap oyalayıcı nitelikte.Normalde iki günde yatıracakları parayı hala yatırıyorlar. Benden alınan ürün parasının vakit geçmeden karşı tarafa verilmesini istiyorum. Şikayetçiyim.

Kerem-Nur 194 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi30 Haziran 2016

    Değerli Üyemiz, Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemleri süratle yapılmaya başlanmıştır. Detaylı bilgi/destek için öncelikle YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlayabileceğinizi önemle belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön