27 Mayıs 2014

SanalPazar.com Keyfi İade ve Üyelik İptali

Site üzerinden bir ekran kartı sattım sattığımı bin pişman oldum neden? Kart site üzerinden satılmıştı aynı gün hemen kargo yaptım adam kartı aldı satılan kart sıfırdı sistemine takmış pek beğenmemiş telefonda beni aradı, pazarlık yaptı ben olmaz dedim pazarlığı almadan önce yapsaydı, satılsın diye biraz indirim yapardım ama şu da var fiyat uygundu sıfırı 300 lira idi ben 200'e sıfır kartı satmıştım sonra iade al dedi, ben sıfır cihazın paketi açıldığı için almak istemedim, sonra beni siteye şikayet etmiş sitede güzelce satış işlemi iptal etti alıcıyı tekrar aradım kartı iade almak durumunda kaldım gönderin dedim adam bir buçuk hafta kartı kullandı sonra kargoladı kart geldi, kir toz içinde.

Fırat 1.218 Okunma

Cevaplar

  • Fırat01 Temmuz 2014

    Hakkımı aradım diye üyeliğimi iptal ettiler 2011 üyesiydim ve referanslarım vardı hakkımı helal etmiyorum.

  • Fırat31 Mayıs 2014

    Ben firma değilim ki ürünün paketinin açıldığını kullanıldığını nasıl belgeleyebilirim? kargoda tutunak tuttursaydım ne olurdu bilemiyorum aklıma bile gelmedi zaten siz ürünü iade alın diye baskı yaptınız ben de mecbur iade almak durumundaymışım gibi hissettim daha fazla uğraşmamak için iade aldım ama çok zarara uğradım ve mağdur edildim.

  • SanalPazar.com Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Değerli Üyemiz, Öncelikle belirtmek isteriz ki, 11258513 numaralı işleminizde alıcınız 28.10.2013 tarihinde teslim aldığı ürünü, iade olarak 31/10/2013 tarihinde belirttiğiniz adrese gönderdiği görülmektedir. İade olarak gönderilen ürünün belirttiğiniz gibi kullanılmış ve yıpranmış olarak geldiğine dair tarafınızdan belge talep edildiği ve talep edilen belgeyi göndermediğiniz için ilgili işlemin iptal edildiği görülmektedir. Ayrıca uyarılmanıza rağmen sert üslubunuzdan ve hakaret içerikli mesajlarınızdan dolayı bu süreci zorlaştırdığınız için üyeliğiniz askıya alınmıştır. Şuan için üyeliğinizin aktif edilmesi maalesef mümkün değildir. Ancak ısrarınız üzere tekrar değerlendirme yapılarak, size YARDIM/İletişim bölümünden bilgi verilecektir. Üyeliğinizin durumu hakkında YARDIM/İletişim bölümünden bilgi talep edebilirsiniz. Saygılarımızla; Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön