11 Mart 2016

SanalPazar.com 15 Günü Geçmesine Rağmen Paramı Yatırmadılar!

15 gün önce SanalPazar.com aracılığıyla AMD Fx-4300 serisi işlemci sattım ve inanır mısınız 15 gündür (on beş gün) (15 days) paramı hesabıma yatırmadılar ve ne de olsa yatırmışlardır diyip hesabımı kontrol ederken fark ettim bunu hemen mail attım ve şaka gibi dalga geçer gibi bana ne dediler tahmin edemezsiniz.
-Tamamlanan işlemlere ait para transferlerinin de en kısa süre içerisinde gerçekleştirileceğini bilginize sunarız dediler.
Dalgamı geçiyorlar diye bir daha okudum.
-Tamamlanan işlemlere ait para transferlerinin de en kısa süre içerisinde gerçekleştirileceğini bilginize sunarız. Kısa süre dedikleri sanırım 3-5 yıl arası bir şey olması lazım.
Sanırım bunlar siz paranızın peşine düşmezsiniz diye düşünüyorlar (bence bu işte iyi niyet )
Bunlardan alışveriş yaparken aman ha şunu bilin paranız çok kısa sürede yatar.

Süleyman 387 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman18 Mart 2016

    Allahım adam herhalde zihinsel engelli? Üle benim satış işlemim Şubatta oldu Şubatta. Kalkmış bir de utanmadan cevap veriyorlar. 23 gündür şerefsizlik hat safhada!

  • SanalPazar.com Temsilcisi17 Mart 2016

    Değerli Üyemiz, Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemleri süratle yapılmaya başlanmıştır. Detaylı bilgi/destek için öncelikle YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlayabileceğinizi önemle belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

  • Süleyman16 Mart 2016

    Bu dolandırıcılar paramı 20 gündür yatırmıyorlar. Kesinlikle ama kesinlikle bu dolandırıcıların sitesini kullanmayın adamlar sanal dolandırıcı. Ucuz diye buradan satayım ürünü dedim Allah belamı verdi bu dolandırıcılara denk geldim. Çok pişmanım bu dolandırıcılarla sakın iş yapmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön