03 Mart 2016

SanalPazar.com Zamanında Gönderilmeyen Ürün!

SanalPazar.com üzerinden satış yapan "E***a" adlı satıcıdan satın aldığım özel amaçlı lambayı firma, göndermesi gereken sürede göndermedi. Mesaj ile, göndermeme sebebini açıklama talebime karşılık firma mesajıma cevap olarak verdikleri numarayı aramamı istedi.

Telefon görüşmesinde firma yetkilisi SanalPazar.com firmasına kayyum atandığına ve ödemelerin 3 ay sonra yapıldığına dair tarafıma bilgiler vererek ürünü harici kanaldan satın almamı teklif etti. Aksi takdirde gönderemeyeceğini beyan etti. Bunun üzerine durumu SanalPazar.com 'a aktardım ve mağduriyetimin giderilmesini rica ettim.

Esas komik durum burada başlıyor. SanalPazar.com önce yaşanan sıkıntıların kaynağının söylentilerden farklı olduğunu açıklıyor. Bundan bana ne deyip, sorunuma çözüm istediğimi tekrarladığımda ise; "Satıcıya konuyla ilgili tarafımızla iletişime geçmesi yönünde bilgi vermenizi rica ederiz. " diye cevap veriyorlar.

Mehmet 219 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Mart 2016

    Eeee!. Bunları bana niye anlatıyorsunuz ki. Sizin sorunlarınızı ben çözmeyeceğim. Siz benim sorunumu çözeceksiniz. Sizin satıcıya bir yaptırımınız var mı? Bu sorunu gidermeye yönelik bir girişiminiz var mı? Beni bunlar ilgilendirir. çünkü satıcı ne ürünü gönderiyor, ne de satışı iptal ediyor. Mesajlarıma da cevap vermiyor. Ama siz bir şey yapmıyorsunuz.

  • SanalPazar.com Temsilcisi06 Mart 2016

    Değerli Üyemiz, Öncelikle Sikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerinizi göremediğimiz için, Sanalpazar.com üyelik hesabınıza ve ilgili işleminize ulaşamamaktayız ve bu nedenle işleminizin kontrolünü sağlayamamaktayız. Ayrıca tarafınıza daha önce de belirttiğimiz üzere, Sanalpazar.com, Gold Internet Teknolojileri A.Ş. olarak hiçbir şekilde mali yapımızda bir sorun yoktur. Yaşanan sorunlar, grup şirketi olmamız dolayısı ile dolaylı olarak etkilendiğimiz başka sorunlardan kaynaklanmaktadır. Hukuk Servisimiz bu sorunları düzeltmek adına yoğun bir şekilde çalışmaktadır, sorunlar ise aşamalı şekilde çözülmektedir. Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemlerinin süratle yapılmaya başlandığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön