17 Aralık 2013

SanalPazar.com Yüksek Kargo Ücreti Ödetti!

1 desilik webcam siparişi verdim. satıcı ürünü kargolarken bana "kargo şubesinde sistem görmedi o yüzden adresinizi verip gönderdim" diye mesaj attı ben de SanalPazar.com'a aynı gün yazıp "sistem görmemiş kargo ücreti yüksek gelmesin buna bir bakın" dedim. "satıcınız bize ulaştığında kendisine bilgi verilecektir" diye bir mesaj aldım.

Bir süre sonra sistemde kargo gözüktü. Tıklayarak kargomu online olarak takip ettim. Neticede kargo 5 tl tutması gerekirken 11 tl çıktı. Sorun etmedim parasını verip ürünü aldım. Daha sonra SanalPazar'a yazdığımda sorumluluk kabul etmediler. Neymiş efendim satıcı indirim kodu girmemiş ondan olmuş. Bana kesilen fazladan bir para yokmuş. Yoruma gerek var mı?

Ekin 142 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi19 Aralık 2013

    Değerli Üyemiz; 4968198 numaralı mesaj üzerinden de belirttiğimiz gibi; 13275631 numaralı işleminizde satıcı üye kargo indirim kodunu kullanarak ürünü göndermek istediğini ancak indirim kodunun çalışmadığını size belirtmektedir. Buna istinaden Aras Kargo şubesi ile irtibat kurulmuş, satıcı üye tarafından indirim kodunun kullanılmadığı için kargo ücretini 5,5 + KDV ödememiş olduğunuz anlaşılmıştır. Talebiniz doğrultusunda PİLOTSANAYİ ŞUBESİ ile irtibata geçerek, konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kargo mağduriyetinizi karşılamak için cüzdanınıza 10 TL SanalPara aktarılmıştır. Saygılarımızla; SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön