SanalPazar.com Yanıltıyor.

Eray Y. |

SanalPazar.com dediğin siteyi kaç kişi ziyaret ediyor da dakika başı benim teklif verdiğim ürüne teklif veriliyor! Hep hikaye bunlar... Piyasa fiyatının on lira altında satış yapınca küçük dağları yarattıklarını sanıyorlar. Benim üyeliğimi de silin e-mail ve SMS de almak istemiyorum (Daha önce bu siteye şikayet yazan diğer üyelerin üyeliklerini sildiğiniz gibi).

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Üyelik Çıkış/İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eray Y.
  14 Ekim
  20:07

  Bakmazsanız göremezsiniz!
  Şikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerim alenen ortadadır. Telefon numaram, e-posta adresim kayıtlıdır. Görmek istenilirse rahatlıkla görülebilir. Buradan da sizin şikayetleri ne kadar dikkate aldığınız anlaşılmıştır. Sırf yorum yazıp, ilgileniyormuş gibi görünmek yerine gerçekten insanların sizinle olan dertlerine çözüm bulmaya kafa yorun biraz.

 • 09 Ekim
  09:30

  Değerli Üyemiz,

  Sikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerinizi göremediğimiz için, Sanalpazar.com üyelik hesabınıza ve ilgili işleminize ulaşamamaktayız. Size yardımcı olabilmemiz için YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınızla derhal iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com