06 Şubat 2014

SanalPazar.com Ürünüm ile İlgili 6 Gündür Bilgi Yok.

30 ocak 2014 tarihinde SanalPazar.com dan ab circle 360 pro zayıflama aleti satın aldım ve ödememi yaptım. Bugüne kadar aldığım üründen haber yok. Kargo bekleniyor yazıyor. O ne demekse?

Sitedeki telefon numarasını arıyorum önce operatör sonra ise uzun beklemeden sonra nedense? hat düşüyor. Nasıl bir site anlamadım defalarca mesaj yazdım hiçbir cevap vermiyorlar! Çok kızgınım, öfkeliyim!

Mürşide 222 Okunma

Cevaplar

  • Mürşide 17 Şubat 2014

    telefonlarınıza da cevap verin ayrıca..!!!

  • Mürşide 17 Şubat 2014

    işlem iptalini zamanında yapın ve zamanında cevap verin,kısacası işinizi daha dikkatli ve sorumluluk sahibi insanlarla yapın efendim.

  • SanalPazar.com Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz; Öncelikle belirtmek isteriz ki YARDIM/İLETİŞİM bölümünden SanalPazar.com 'a herhangi bir bilgi vermediğiniz görülmüştür. Belirtmek isteriz ki; SanalPazar, zaman zaman gerçekleşen kampanyalar dışında ürün satışı yapmamaktadır. SanalPazar sadece, üyelerimizin buluşup alışverişlerini gerçekleştirdikleri bir platformdur. Cep Bekçisi sistemimiz sayesinde, bize ya da satıcıya ulaşmadan işlem iptali gerçekleştirebilirsiniz. Zira kargo hatırlatması yaptığınız 8909588 numaralı işleminiz için satıcı üye işlemin iptalini talep etmiş ve 07/02/2014 tarihinde işleminiz iptal edilmiştir. İadeniz SanalPazar tarafından eksiksiz olarak gerçekleşmiştir. Her gerçekleşen işlemin arka planında bir çok operasyonel işlem yapıldığı için şu aşamada telefon desteği maalesef verememekteyiz. İhtiyaçlara cevap verebilmek için yapılan her bir telefon görüşmesinin çok uzun zaman alması, toplamda hizmet verebildiğimiz üye sayısını olumsuz etkilemektedir. Bundan sonraki işlemlerinizde, tüm destek taleplerinizi ana sayfamızda yer alan YARDIM/İLETİŞİM bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla; SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön