18 Temmuz 2016

SanalPazar.com Ürün Ödemesini Yapmıyorlar!

Daha evvelde birçok alışverişte ürün onaylandıktan 1-2 gün sonra ödeme yapan firma 10 günü geçmesine rağmen ödemeyi halen aktarmadı. Sorunlar yaşıyorlarmış, ürünü satarken sorun yapamıyorsun da ürün parasını firmaya aktarırken mi sorun yaşıyorsun? Resmen mağduriyet! Savcılığa gidilecek mecburen!

Turgut 145 Okunma

Cevaplar

  • Turgut 24 Temmuz 2016

    Kendilerine bağlı firmalara en son attıkları bilgilendirme mesajı şöyleydi: ''29-01-2016 -Bildiğiniz gibi Sanalpazarcom un genel işleyişi büyük oranda olağan akışına dönmüştür. '' Aradan geçen onca zamana rağmen sorun her neyse hala devam ettiği belli. Bildiğim kadarıyla bağlı bulundukları şirkete kayyum atanmış. Buradaki sorun şu, madem firmaların ürünlerini satıp bu ürünlerin parasına el koyuyorsunuz, bu hem dolandırıcılık hem de sizinle çalışan firmalara yapılan büyük bir terbiyesizliktir. Ödemediğiniz para firmaların ürün parası. Hiç değilse şu gün ödenecek deyin bari. En kısa süre demek nedir? Ürün satıldığından beri 1 ay geçti. Hala ses yok. Çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın inşallah.

  • SanalPazar.com Temsilcisi23 Temmuz 2016

    Değerli Üyemiz, Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemleri süratle yapılmaya başlanmıştır. Detaylı bilgi/destek için öncelikle YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlayabileceğinizi önemle belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön