SanalPazar.com Ürün İadesi!

Mirza Y. |

Bilgisayarınız mı bozuldu ye RAM oyun konsolunuza HDD mi lazım SanalPazar.com ban benim gibi bir saf satıcı bulursunuz, ürünü satın alırsınız, elinize geçtikten sonra söker ihtiyacınız olanı alır 1 hafta sonrada ürünü gerekçe göstermeden iade edersiniz.

Satıcı da kargocu ya cihazın içinden parça alındığını belirten tutanağı imza attıramadığım için sorunu çözüme kavuşmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  15:30

  Değerli Üyemiz,

  Yapılan incelemede SanalPazar üzerinden "35507285 : Kırık PS3" adlı ürünü satışı çıkardığınız görülmektedir. Kopya ürün ve kopya ürün içeren ürünlerin SanalPazar üzerinden satışının yasak olduğunu belirtmek isteriz. Ürünü listelememeniz gerekirken yasaklı bir ürünü satışa çıkardığınız görülmektedir.

  Bu bilgiye istinaden alıcınızın iade talebi herhangi bir gerekçe talep edilmeden işleme alınmış ve işlem alıcınız lehine sonuçlandırılmıştır.

  Size, SanalPazar üzerinden ürünlerinizi satışa çıkarmadan önce 'Yasaklı Ürünler ve Satış Kuralları' listesini incelemenizi ve bu bilgiler çerçevesinde ürün listelemenizi öneririz.

  Daha detaylı bilgi verebilmemiz için SanalPazar YARDIM / İLETİŞİM sayfasından tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  SanalPazar.com

 • Mirza Y.
  16 Aralık
  20:23

  Benim sesli onayımmı varmıs ?