24 Kasım 2014

SanalPazar.com Temsilciler İsimini Gizliyor!

SanalPazar.com'da müşteri destek yazışma bölümünde müşteri temsilcisi ismini çok gizli galiba ki vermiyor yani kimin ne yaptığı belli değil. Kimin cevap verdiği siz kimle konuştuğunuzu bilmiyorsunuz. Diğer alışveriş sitelerinde müşteri hizmetlerinde nezaket ve müşterinin kiminle konuştuğunun bilgisi müşteriye veriliyor ama sanalPazar.com'da müşteri hizmetlerinde konuşurken kiminle konuştuğunuzu tarif edemiyorsunuz ancak şu şekilde söyleyebilirsiniz Sarı Çizmeli Mehmet Ağa!

Hüseyin 1.149 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin27 Kasım 2014

    ilgisiz geri kalmış bir firma müşteriyi mağdur odaklı bir firma

  • Hüseyin27 Kasım 2014

    Nasıl yardımcı olundu ki ? Söylermisiniz ?? İsminin paylaşması mümkün değil ki?? Diğer firmalar,Bankalar, Gsm Müşteri Temsilcileri Daha birçok firma paylaşırken sizde nasıl mümkün olmaz ?? Hangi Senede yaşıyoruz.Hımm evet sizde mümkün değilse siz 2014 senesine göre diğer şirketlerden geri kalmışsınız buda oluyorki diğer firmalardan beklediğimiz müşteri memnuyeti politikasını sizden beklemeyeceğiz. Sizin şuan yazdığınız tamamen bunu özetliyor.

  • SanalPazar.com Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Üyemiz, Tüm e-ticaret platformlarında olduğu gibi SanalPazar'da da operatör adının paylaşılmasının mümkün olmadığını belirtmek isteriz. SanalPazar operatör adı belirtmeksizin tüm üyelerine yardımcı olmakta ve onlara yaşadığı sorunlar konusunda yardımcı olmaktadır. Size de Sanalpazar ile olan tüm işlemlerinizde dönüş sağlandığı ve yardımcı olunduğu görülmektedir. Sorun yaşadığınız başka bir konu olduğunu düşünüyorsanız SanalPazar YARDIM / İLETİŞİM sayfasından tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, SanalPazar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön