29 Kasım 2013

SanalPazar.com Tedarik Edemediği Ürünü Satışa Sunuyor!

19.11.2013 tarihinde satın aldığım ve ödemesi onaylanan baza takımı için kargo hatırlatma ikazı yapmış olmama ve satıcı firmaya yönelik konu ile alakalı olarak 2 kez mesaj atmama rağmen bahse konu firmanın bu konuda oldukça duyarsız olması ve Sanalpazar.com isimli sitenin ise kendini bu konuda muhatap görmemesi büyük bir mağduriyete yol açmıştır. Gereğinin siteniz üzerinden yapılmasını rica ediyorum.

Tanju 115 Okunma

Cevaplar

  • Tanju04 Aralık 2013

    Satın almış olduğum ve ödemesi onaylanan ürün ile ilgiliyaklaşık olarak 2 haftadır irtibat kuramadığımız satıcı firma tarafından ürünün satışının bugün itibari ile iptal edildiği bilgisini aldım...sanalpazar.com un bu alım olayı ile alakalı olarak bünyesinde barındırdığı satıcılardan da bir haber olduğunu öğrenmiş olduk...Mağduriyete sebebiyet verdiğiniz için teşekkür eder,bundan sonraki satın alma işlemlerimi bugün olduğu gibi daha kurumsal şirketlerden yapacağımı belirtirim.

  • SanalPazar.com Temsilcisi03 Aralık 2013

    Değerli Üyemiz; Öncelikle belirtelim ki SanalPazar, zaman zaman gerçekleşen kampanyalar dışında ürün satışı yapmamaktadır. SanalPazar sadece, üyelerimizin buluşup alışverişlerini gerçekleştirdikleri bir platformdur. Satıcı üye ile iletişime geçilmiş ve konu hakkında size yardımcı olması talep edilmiştir. Telefon görüşmemizde de belirttiğimiz üzere; ürün bedeli Sanalpazar.com havuz hesabında bloke durumdadır ve dilediğiniz zaman işlemi iptal ederek ürün bedelinin kredi kartınıza iade edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca işlemi iptal ederseniz sistem tarafından size tek taraflı puan ve yorum verme hakkı tanınacaktır. Satıcının size ulaşarak bilgi vermesi halinde Sanalpazar.com ana sayfasında yer alan YARDIM/İLETİŞİM bölümünden gelişmeleri bize de iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla; SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön