20 Nisan 2016

SanalPazar.com Sipariş Teslim Problemi...

Bir Gold kuruluşudur yazısını gördükten sonra güven oluşan siteden 2 adet ürün teslim aldım. 1 ürünüm sorunsuz teslim edildi. 2. ürünüm gelmediğinde destek alarak hangi kargo firmasında olduğunu ve takip numarasını istedim. Sorgu yaptığımda bana ulaşmayan ürünü teslim aldığım gözüküyordu. Destek hattına tekrar durumu izah eden bir mesaj bıraktım. Bu durumda ayrıca can sıkıcı karşınızda telefonda konuşabileceğiniz bir muhatap bulamıyorsunuz. Kargo firması ile benim görüşmemi söylediler. Kargo firması ürünün 3 gün bekleyip sonra tekrar satıcıya geri gönderildiğini söyledi. Bu durumu yeniden ilettiğimde bana satıcı firmaya iletildiğini söylendi ve isteğim üzerine aranacağım söylenmesine rağmen hiçbir muhatap bulamadım. 1 ayı aşkın süredir herhangi bir sonuca ulaşamadım. Ödemesini yaptığım ürün bende değil daha büyük problem düşünemiyorum. Lütfen bu yazıyı dikkate alın.

Burcu 220 Okunma

Cevaplar

  • Burcu26 Nisan 2016

    Size göre tüm yazdıklarımdan çıkan problem telefonla iletişime geçememek gibi geldi. Ben elime ulaşmayan bir ürünün bedeli ödemiş bulunuyorum. Sizden bu konuya hassasiyet göstermenizi istiyorum. Şükrediyorum ki, ilk aldığım ürün bana ulaşmış ve bana ulaşmayan ürünün bedeli çok yüksek değil.

  • SanalPazar.com Temsilcisi25 Nisan 2016

    Değerli Üyemiz, Her gerçekleşen işlemin arka planında bir çok operasyonel işlem yapıldığı için şu aşamada telefon desteği maalesef verememekteyiz. İhtiyaçlara cevap verebilmek için yapılan her bir telefon görüşmesinin çok uzun zaman alması, toplamda hizmet verebildiğimiz üye sayısını olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle yazılı iletişim hattımızın bulunduğunu belirtmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön